Czy warto wydzierżawić ekspres do kawy do firmy?

Z pewnością jak każde takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Czy jednak gdy prowadzimy firmę, powinniśmy kupić ekspres do kawy  czy lepiej go wydzierżawić. Jakie są plusy i minusy tego drugiego rozwiązania? Okazuje się, że dla wielu przedsiębiorców właśnie dzierżawa sprzętu okazuje się korzystniejsza niżeli jego zakup. Przede wszystkim w firmie należy ustawić profesjonalny ekspres, który będzie w stanie pracować cały dzień, a takie urządzenie jest kosztowne, nawet jeśli zostanie wrzucone w koszta. 

Zalety dzierżawy

Przede wszystkim dzierżawa ekspresu do kawy to ograniczenie kosztów dla przedsiębiorstwa. Opłacana jest comiesięczna opłata najmu ekspresu, którą wlicza się w koszta. Jednocześnie decydując się na najem mamy możliwość doboru profesjonalnego urządzenia, na którego zakup nie moglibyśmy sobie pozwolić. Nasi pracownicy będą cieszyć się z pysznej kawy w najróżniejszych rodzajach. Z pewnością zachwyceni będą Ci dla których oczywistym wyborem jest kawa espresso, ale również z chęcią z urządzenia skorzystają miłośnicy białych kaw. 

Co jeszcze warto wiedzieć o dzierżawie?

Z pewnością jedną z największych zalet dzierżawy jest brak kosztów związanych z serwisowaniem urządzenia. Najczęściej taka usługa jest już wliczona w cenę najmu. W ten sposób każda usterka zostanie szybko naprawiona przez specjalistów. Nie będziemy musieli tracić czasu na poszukiwanie  odpowiedniego fachowca i czekać na naprawę, bo wszystko będzie sprawnie przebiegać.